AKADEMİ
İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Anasayfa        İşitme Cihazları       Yardımcı Sistemler        Aksesuarlar        Hakkımızda        İletişim
BEYOND
SINIRSIZ YAŞAM
Widex'in yeni BEYOND ™ işitme cihazı ile yaşamın sunduğu en iyi keyfi alacaksınız. i Phone için yapılmış başka hiçbir işitme cihazı bu kadar  iyi ses çıkaramaz.
SİZİN İÇİN YAPILDI
BEYOND ™ APP ile işitme cihazını kendiniz için kişiselleştirin.
Ses ayarlarını ve dinleme tercihlerini ayarlayabilir, kişisel resimleri kullanabilirsiniz ve hatta belirli dinleme durumlarına (örneğin, bir restoranda veya aile ve arkadaşlarınızla birlikte olmak üzere) ses şablonları oluşturabilirsiniz.
KOLAY KULLANIMI İÇİN KİŞİSELLEŞTİRİLEN APP
- Kendi adınız ve resminizle programlar oluşturun
- Bağlantıda ve sorun gidermede yardım ekranı
- Kaybederseniz işitme cihazlarınızı bulun   
BEYOND ™ APP İLE KOLAY AYARLAR
- İki işitme cihazındaki ses şiddetini tek tek ayarlayın
- Konuşma ve rahatlık arasında seçim yapın
- Mikrofonların yönünü seçin
Widex işitme yardımcıları size en iyi sesi veriyor. Şimdi de size çevrenizdeki dünyayla bağlantılı kalmanın en iyi yollarını da sunuyorlar.Yeni WIDEX BEYOND ™, dünyanın en iyi ses veren iPhone işitme cihazıdır. Ayrıca, Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve telekoilleri birbirine bağlayan çoklu yollarla dünyanız hiç bu kadar iyi gelmedi.
BEYOND, tanıdık ekran kaydırma işlevi kullanan bir uygulama ile iPhone için yapılmış tek işitme cihazıdır. Sezgisel komutlar ve ekranlar aracılığıyla size hızlı ve kolay navigasyon sağlar. İşitme kaybınızı özelleştirmenin ve mükemmel sesin keyfini çıkarmanın basit bir yolunu sunar.
BEYOND uygulamasını kendi kendinize yapmak daha kolay olamazdı. Hangi programı kullandığınızı öğrenmek için kendi fotoğraflarınızı seçin. Veya favori restoranınız gibi yerinizi ekleyin; BEYOND, bir sonraki ziyaretinizde size ait kesin ayarları hatırlayarak kişisel olarak iyi bir ses deneyimi yaşatacaktır.
BEYOND işitme cihazınızı kontrol altında tutmak,ses seviyesini değiştirmek ve sesi kısmak her zamankinden daha kolay. BEYOND ayrıca, daha az güçle işitme sağlayan sıradan bir pil ömrüne sahiptir. Ve pil seviyesi her zaman açıkça görülebildiğinden, dışarıda iken hiçbir şekilde kötü bir sürpriz yaşamazsınız.
BEYOND, bağlı kalmanın birden fazla yolunu sunmak için mevcut olan tek işitme cihazıdır. TRI-LINK ™ teknolojisi ile olasılıklar sonsuzdur. DEX'in iletişim çözümleri yelpazesiyle iPhone'unuza bağlı değilsiniz, aynı zamanda telefon bobinlerine, telefonlara, televizyonlara ve daha fazlasına da bağlısınız. Nerede olursanız olun ya da ne yaparsanız yapın bağlı kalabilirsiniz.
TÜM DİNLEME DURUMLARINDA TEMİZ SES
Tüm ayrıntıları dinleyin.
BEYOND ™ işitme cihazı inanılmaz derecede gelişmiş genel ses kalitesi sunar. Ses ortamınıza göre optimize edilir - böylece en ideal dinleme koşullarını bulmak zorunda kalmazsınız: nerede olursanız olun sizin için yaratılmıştır.
RÜZGARDA %30 DAHA İYİ AYIRTETME
BEYOND ™ işitme cihazındaki SMARTWIND Yöneticisi, sektörde en iyi rüzgar sesi algoritmasına sahiptir. Konuşmayı ayırtetmeyi arttırırken, rüzgar gürültüsü sıkıntısını önemli ölçüde azaltır.
DAHA UZUN KULLANIM DAHA AZ GÜÇ
BEYOND ™ işitme cihazı mevcut diğer benzer işitme cihazlarından daha az enerji tüketir - böylece daha uzun süre işitebilir ve iletişim kurabilirsiniz. BEYOND ™ işitme cihazı, özel olarak bağlantı talepleri için tasarlanmıştır. Ve bu işitme cihazı pillerini daha seyrek değiştirebileceğiniz anlamına gelir.
MEMNUNİYETTE %20'DEN FAZLA ARTI
Tecrübeli işitme cihazı kullanıcıları * tarafından en zorlu ortamlarda ses kalitesini değerlendirirken, BEYOND ™ işitme cihazı büyük üreticilerden gelen diğer işitme cihazlarından daha iyi performans gösterir.
* En zorlu altı dinleme ortamında kendi işitme cihazına kıyasla   
MODELLER


110, 220, 330 ve 440 serileri mevcuttur
BEYOND-FS


Beyond Serisi ile Uyumludur
- 4/5/10/15  Uygulama Frekans Kanalı
- 14 Uygulama Frekans Bandı
- U Platform
- Tercih Kontrolü
- Odak Modu
- Zayıf Düzey Gürültü Azaltma
- Ses Sınıflandırma Teknolojisi
- HD Konumlandırıcı
- 3/4/5 Program
- 312 Numara Pil
- Koruma Sınıfı IP58
- İşitebilirlik Arttırıcı
- Değişken Hızda Ses Sıkıştırma

Detaylı Bilgi İçin İşitme Sağlığı Uzmanınız ile İrtibata Geçiniz...
Meşrutiyet Cad. No: 38/14 Kızılay / ANKARA

TEL: 0312 434 52 70
TEL: 0312 434 52 77