AKADEMİ
İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Anasayfa        İşitme Cihazları       Yardımcı Sistemler        Aksesuarlar        Hakkımızda        İletişimCOM-DEX
   COM-DEX, akıllı telefonlardan işitme cihazlarına yüksek kalitede ses akışı sağlayan ve eller serbest konuşma imkanı sağlayan bir cihazdır. Size tam anlamıyla eller serbest konuşma imkanı sağlamak için kablosuz bir şekilde bağlanan boyuna takılan cihazdır.
    COM-DEX, akıllı telefonlarınız ile mükemmel uyum sağlayacak 3 etkileyici renkte sunulmaktadır: Şampanya Beyazı, Kömür Grisi ve Zümrüt Yeşili.
COM-DEX APP İLE KOLAY KONTROL
    İşi biraz daha kolaylaştırmak için, COM-DEX APP cep telefonlarınızdan ses ve program kontrolü imkanı sunmaktadır.


TV-DEX
    TV ve müzik dinlemek için özel olarak tasarlanmış avuç içi büyüklüğünde, kullanıcı dostu kablosuz cihaz. Kullanıcılar şarjlar arasında Echo-Free ses kalitesinde 10 saate kadar kesintisiz, üstün kalitede TV ve stereo sesin keyfini çıkarabilir.
* Ultra düşük gecikme (<10msn) ile yüksek kalitede ses
* Room Off özelliği ile TV & Hi-Fi
* İşitme cihazına 1 metre ve baz istasyonuna 10 metre mesafe
* 10 saat kesintisiz kapasite
* Şarj edilebilir TV-Base
RC-DEX
    Şık, kompakt ve kullanıcı dostu işitme cihazı uzaktan kumandası. Basit ve yenilikçi tasarımı kullanıcıların ses seviyesi ve program değiştirme gibi işitme cihazı  fonksiyonlarını daha iyi kontrol etmesine olanak tanır.

* Program değiştirme
* Ses seviyesi arttırma / düşürme
* Anahtarlık aksesuarı
* Yaklaşık 12 ay pil ömrü
* Pil kullanıcı tarafından değiştirilebilir.

UNI-DEX
* UNI-DEX boyuna asılan, cep telefonu ile kolay bağlantı sağlayan bir tak-çalıştır cihazıdır.
* UNI-DEX’in içindeki yerleşik mikrofon sayesinde cep telefonunuzla ya da bilgisayar veya tabletinizde Skype ile elleriniz serbest konuşabilirsiniz.
* Eğer ortam gürültüsü çok rahatsız edici olursa Odayı Kapat işlevi ile UNI-DEX işitme cihazınızın mikrofonlarını geçici olarak kapatarak konuşmaya odaklanabilirsiniz.
* UNI-DEX cihazınızı kişisel müzik cihazlarınızla da kullanabilirsiniz.
* Uzun pil ömrü sayesinde UNI-DEX 40 saate kadar ses aktarabilir.
* Tamamen şarj olması ise yalnızca bir saat sürer.
CALL-DEX
    CALL-DEX konuşmaların cep telefonunuzdan işitme cihazlarınıza  doğrudan iletilmesini sağlayan ultra kompakt bir cihazdır.

    CALL-DEX, sadece telefonunuzun jack fişi girişine takılır. Daha sonra cep telefonu kullanmak serbesttir. Boyun  askısına veya başka birşeye ihtiyaç olmadan kullanılabilir.

    CALL-DEX 80 saat boyunca cep telefonu ile konuşma imkanı sağlar ve çoğu cep telefonları ile uyumludur.

COM-DEX UZAKTAN KUMANDALI MİKROFON
    Uzaktan Kumandalı Mikrofon, konuşmayı net bir şekilde duymanın zor olduğu bire bir konuşma durumlarında aradığınız çözümdür. Kullanımı kolaydır ve COM-DEX vasıtasıyla işitme cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanır. Sohbet ettiğiniz partneriniz kullanışlı çelik klipsi kullanarak cihazı üzerine takabilir yada COM-DEX Uzaktan Kumandalı Mikrofonu önlerine, 10 metrelik bir menzil dahilinde yerleştirebilirsiniz. Ses, cihazın kendi üzerinden yada çoğu akıllı telefona yüklenebilen COM-DEX uygulaması kullanılarak kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.
Meşrutiyet Cad. No: 38/14 Kızılay / ANKARA

TEL: 0312 434 52 70
TEL: 0312 434 52 77